услуги

 • PCBA прототип

  PCBA прототип

  Ние може да ги задоволи сите ваши потреби прототип, особено во потрошувачката електроника, инструментација и контрола на медицинска опрема. Нашите високо обучени инженеринг и вешто оператори ќе се обезбеди за дизајн спецификацијата сообразност во production.Creat реклама ...
 • компонента извори

  компонента извори

  Ние ги користиме нашите добавувачи да се постигне намалување на трошоците континуирано, во прилог на донесување CREAT конкурентна од нашата прва понуда. играме на регионални предности во Кина, активно да се развие нашите извори активности, помагајќи им на нашите клиенти да изберете компоненти со ...
 • PCB собрание

  PCB собрание

  Предметот е основан е целосна услуга договор за производство на електроника компанија која нуди комплетни решенија за собрание печатено коло одбор. Ќе се фокусира на својата основна дејност. Ние се фокусира на намалување на трошоците, забрзување на вашиот производи на пазарот и ...

за нас

Основана во 2004 година

Нашата единствена историја ни помогна да стане она што сме денес. Тоа е вкоренето во нас, се фокусира на технологија, страст за континуирано подобрување и култура врз основа на вредности и зајакнување на луѓето.

Диан  2013 година , основана на оперативниот центар во Dongguan градот, се движат во странство, продажба, набавка, R & D, финансискиот оддел на Dongguan.

Диан  2010 година , воспоставена Предметот е основан Електронски Група копродукции, Рибар во Хонг Конг. Зголемување на услуги и извори услуги на R & D, почна да се прошири во странство пазари.

Диан  2004 година , основана на SMT Jasya фабрика во Шенжен. Чија главна дејност е домашните услуги PCB Собранието.

OUR PARTNER